Pásová pila na kov PMS 330/330 AN

Pásová pila na kov PMS 330/330 AN

Cena Na dotaz
Vyprodáno

U automatické pásové pily na kov PMS 330/330 AN zajišťuje podávání materiálu do řezu posuvný hydraulický svěřák. Díky lineárnímu odměřování je podávání rychlé a přesné. Automatické napínání pásu pomocí hydrauliky zajištuje optimální řezné podmín...

Kód produktu: PMS300330AN

Tento produkt je v současné době vyprodán.

Popis produktu

U automatické pásové pily na kov PMS 330/330 AN zajišťuje podávání materiálu do řezu posuvný hydraulický svěřák. Díky lineárnímu odměřování je podávání rychlé a přesné. Automatické napínání pásu pomocí hydrauliky zajištuje optimální řezné podmínky pro pilový pás. O oddělení třísek od řezné kapaliny se stará šnekový vynašeč třísek poháněný hydromotorem.

Obsluha zadává parametry řezání na ovládacím panelu pomocí dotykového displeje. Před spuštěním se navolí velikost a počet odřezaných kusů. Paměť stroje umožňuje uložení až 10 řezných operací – jeden polotovar materiálu je možné rozřezat na 10 různých velikostí, každou o různém počtu kusů.

Pro zlepšení životnosti pásu, můžete využít řízený přítlaku do řezu. Ten je dán především druhem děleného materiálu a jeho průřezem.

Pro plynulou regulaci řezné rychlosti je pila vybavena frekvenčním měničem. Pro ještě vyšší produktivitu řezání je na ramenu pily detekce řezaného materiálu. Proto se k řezanému materiálu dojíždí rychloposuvem, v nastavené výšce nad materiálem zpomalí na pracovní posuv.

Pro maximální efektivitu jsou vývody chladicí kapaliny součástí vodících kostek a dále je na pile pohyblivý vývod, který lze nastavit dle potřeby. Pro zjednodušení řezání více kusů najednou dodáváme standardně horní přítlačné svazkovací svěráky. Dále také praktický vozík na třísky a dvoumetrový dopravník.

Pokud řežete měkčí materiály nebo tenkostěnné profily, doporučujeme jako příslušenství doobjednat regulaci tlaku.

Technické parametry
Rozměr pásu 4 100 x 1.1 x 34 mm
Řezná rychlost 25 - 85 m/min
Motor 3.7 kW
Váha 1 700 Kg
Kapacita kruh.png ctverec.png obdelník.png
330 mm 330 x 330 mm  

Komentáře

Tento produkt nebyl ještě hodnocen.

Komentář

Oblíbené produkty

Mohlo by vás zajímat

PILANA Metal spolupracuje

Naši významní partneři

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies OK