Pásová pila na kov PMS 330/460 AD

Pásová pila na kov PMS 330/460 AD

Cena Na dotaz
Vyprodáno

Pásová pila na kov PMS 330/460 AD patří do kategorie automatických strojů. Materiál je posouván do řezu pomocí podávacího svěráku. Ten pracuje na principu lineárního odměřování. Pila umožňuje řezání pod úhlem, a to až 45°.Míru napnutí pásu vidí ...

Kód produktu: PMS330460AD

Tento produkt je v současné době vyprodán.

Popis produktu

Pásová pila na kov PMS 330/460 AD patří do kategorie automatických strojů. Materiál je posouván do řezu pomocí podávacího svěráku. Ten pracuje na principu lineárního odměřování. Pila umožňuje řezání pod úhlem, a to až 45°.Míru napnutí pásu vidí obsluha na ukazateli, díky tomu pracují pilové pásy vždy za optimálních podmínek a dosáhnete tak jejich maximální trvanlivosti. Šnekový vynašeč třísek poháněný hydromotorem odlučuje třísky od řezné kapaliny. Veškerá nastavení pily se zadávají pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem. Obsluha stroje pouze zadá velikost obrobku a celkový počet kusů.

V menu lze nastavit až 10 řezných operací -  jeden díl materiálu je možné rozřezat na 10 různých velikostí s různým počtem kusů. Během řezání můžete využít funkci regulace přítlaku do řezu, která sleduje aktuální přítlak ramene pily – ten závisí na druhu materiálu a jeho průřezu. Optimální nastavení přítlaku má pozitivní vliv na životnost pásu.

Plynulé nastavení řezné rychlosti pomocí frekvenčního měniče. Automatická detekce řezaného materiálu výrazně urychluje cyklus řezání, protože rameno pily se přibližuje k dělenému materiálu vždy rychloposuvem a až v nastavené výšce před materiálem se zpomalí na nastavený posuv do řezu. Vodící kostky obsahují vývody chladicí kapaliny a dále je na pile umístěn další vývod, který lze libovolně nastavit. Standardním vybavením jsou také svazkovací svěráky – horní přítlačné, které jsou oproti našim jiným automatům pevně spojeny se strojem. Proto je tato pásová pila na kov určena zejména pro řezání většího množství kusů najednou. Pro ještě lepší výsledky řezání umožňuje pila regulaci tlaku svěráku, to oceníte především při dělení tenkostěnných profilů a měkčích materiálů. Dále k pile standardně dodáváme dvoumetrový válečkový dopravník a vozík na třísky, který ušetří obsluze námahu s odvážením třísek.

Technické parametry
Rozměr pásu 4 130 x 0.9 x 27 mm
Řezná rychlost 25 - 85 m/min
Motor  3.7 kW
Váha 1 320 Kg
Kapacita kruh.png ctverec.png obdelník.png
330 mm 330 x 330 mm 330 x 460 mm
45° 280 mm 280 x 280 mm 280 x 330 mm

Komentáře

Tento produkt nebyl ještě hodnocen.

Komentář

Oblíbené produkty

Mohlo by vás zajímat

PILANA Metal spolupracuje

Naši významní partneři

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies OK